top of page

Gdzie na rower w Gdańsku


  1. Przymorze - TPK – Wrzeszcz (poziom 1/5)


Odkryj wyjątkową trasę rowerową, która łączy Przymorze z Wrzeszczem przez malowniczy Trójmiejski Park Krajobrazowy! Rozpocznij w Przymorzu, przejedź przez zielone ścieżki TPK i zakończ swoją podróż w tętniącym życiem Wrzeszczu. Idealne połączenie miejskich widoków i piękna natury gwarantuje niezapomniane wrażenia. Trasa rowerowa ma około 10-12 km, w zależności od wybranego wariantu trasy. Idealna na krótki, ale satysfakcjonujący rowerowy wypad!


2. Szlakiem Trójmiejskich Latarni Morskich (poziom trudności 2/5) 


Odkryj urok trójmiejskiego wybrzeża na rowerze! Trasa prowadzi przez historyczny Gdańsk, malownicze sopockie plaże i dynamiczną Gdynię. Odwiedzisz latarnie morskie, podziwiając piękne widoki na Bałtyk. Zakończ wyprawę w rezerwacie Kępa Redłowska, ciesząc się panoramą wybrzeża. Idealna trasa dla miłośników przygód, historii i natury. Wskakuj na rower i przeżyj niezapomnianą podróż!


3. Gdynia Dąbrowa – Sopot – Gdańsk Brzeżno (poziom trudności: 3/5) https://www.noclegowo.pl/trasy-rowerowe/4897/gdynia-dabrowa-sopot-gdansk-brzezno#loc 


Trasa rowerowa z Gdyni Dąbrowa do Gdańska Brzeźna przez Sopot to malownicza i popularna ścieżka o długości około 20 km. Przejedź przez urokliwe zakątki Trójmiasta, ciesząc się widokami na morze, lasy i piękne plaże. Start w Gdyni Dąbrowa, przez klimatyczne Orłowo i słynne Molo w Sopocie, aż do urokliwego Brzeźna. To idealna trasa na aktywny dzień pełen przygód i relaksu na świeżym powietrzu! Odkryj piękno wybrzeża na dwóch kółkach! 


4. Grabówek – Chylonia (poziom 3/5)


Zapraszamy na niezapomnianą przygodę rowerową! Trasa liczy około 15 km (jedna strona) i oferuje piękne krajobrazy, przeprawę nad Kanałem Kaczym oraz urokliwe Chylonie. Idealna na aktywny dzień na świeżym powietrzu!Więcej ścieżek rowerowych można znaleść na stronach:

33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page